Nasıl Üretiyoruz?

Anlamaya çalışıyoruz

Öncelikle uzmanlarla okul öncesi çocukların gelişim sürecini anlamaya çalışıyoruz.

Örneğin:

  • 4 yaşındaki bir çocuk bilgiyi nasıl işler?
  • Hangi konseptler ile ilgilenir?
  • Hangi motor becerileri bu yaş grubuna uygundur ve geliştirmek için hangi aktivitelerle desteklenir?
  • Bu yaş grubu çocukların dikkatini çekecek en uygun yöntemler nelerdir?

İnanıyoruz ki bir kez bunları keşfeder ve ilgilerini çekebilirsek sonrasında yaratıcılıklarını zenginleştirecek doğru faaliyetler ile gelişimlerine yardımcı olabiliriz.

Düşünüyoruz

Çocukların ve ailelerin birlikte paylaşmaya bayılacağı bu güzel faaliyetleri yaratan kendi dahi aktivite gelişim ekibimiz var ki birlikte çocukların çok seveceği, ilham alacağı ve öğreneceği temaları seçiyoruz.

Beş duyularını harekete geçiren eğlenceli aktiviteler üretiyoruz.

Onları hem çok güldürecek hem de meşgul edecek faaliyetler düşünüyoruz.

Tüm bu bilgileri birleştiriyoruz

Çocuklar ve ailelerin birlikte yapmaktan keyif alacağı ve unutulmaz dakikalar geçireceği eşsiz projeleri hayata geçiriyoruz. Çocukların sadece aileleri ile oyun oynadıklarını zannedip eğlencenin tadını çıkarırken aileler iyi bir şey yapmış olmanın tatmini ile mutlu oluyorlar.

Deniyoruz

Tabi ki tüm bu sürece aileleri, çocukları, bakıcı ablaları, ana okulu öğretmenleri ve uzmanları dahil ediyoruz. Yarattığımız projeleri deniyorlar. Uygulanabilir olduğu ve hayata geçirilebilir olduğunu, çocukların konuları anladığını, birlikte geçirilen kaliteli zamanın paha biçilmez ve unutulmaz olduğunu teyit edip onaylıyorlar.

Böylece bu eğlenceli gelişim paketi uzmanlar tarafından onaylanmış ve anne babalar ve esas hedef kitlemiz çocuklar tarafından test edilerek sizlere ulaşmış olur.