"Muhteşem Sanatçılar"

Okul öncesi, çocukların meraklı keşifler yaptığı, ilgisini çeken her şey ile oynadığı ve henüz önyargıları olmadığı için yaratıcılığını en rahat kullandığı dönem.

Çocuklar dünyaca ünlü farklı sanatçıların yarattığı farklı sanat akımlarını keşfedip, kullandıkları farklı teknikler ile kendilerini gerçek bir sanatçı olarak hissedecekler…

YaratYARAT

POP ART TABLOM

Çocuklar Pop Art tablolarını oluştururken etraflarında gördüklerini kendilerine göre yorumlarını katarak sanata ilk adımlarını atacaklar… Küçük sanatçılar izlenimlerini çok eğlenceli bir teknikle eserlerine taşıyacaklar.

ÖZGÜN SANAT ESERİM

Ünlü ressam Pablo Picasso’nun eserlerinden esinlenerek çocuklar kendi özgün sanat eserlerini oluşturacaklar.

KeşvetKEŞFET

LAND ART ÇALIŞMAM

Sanatı farklı yönleri ile tanımaya çalışacağız. Çocuklar Land Art’ı bile deneyip kendi içlerindeki küçük sanatçıyı keşfedecekler.

YAP-BOZUMDAN NE ÇIKACAK?

Leonardo da Vinci’nin "Mona Lisa" tablosunu yapboza taşıdık. Çocuklar bu güzel tablonun yapbozunu yaparken bu önemli ressamı daha yakından tanıyıp, farklı tekniklerini keşfedecekler.

OkuOKU

ARKADAŞIM VINCENT Bu hikaye ile çocuklar ünlü ressam Vincent Van Gogh’un etkileyici sanat hayatını yakından öğrenecek…

BağlanBAĞLAN

Her zaman olduğu gibi Zuzubo’ya bağlanmak sürprizlerle dolu. Size özel hazırladığımız sayfalara bağlanın farklı öneriler ve ayrıcalıkların keyfini yaşayın…

EğlenEĞLEN

ŞEKİLDEN ŞEKİLE GİRİYORUM

Çocuklar bu ay şekilden şekile girerek resim çalışmaları yapıp, eğlenceyi ve yaratıcılıklarını arttıracaklar.